آموزش نصب بسته نصبی سایتهای آماده

بسته نصبی سایتهای آماده

آموزش نصب بسته نصبی سایتهای آماده

معمولاً اکثر کاربران دوست ندارند که خودشان را درگیر طراحی های پیجیده کنند و اغلب اوقات از حوصله اکثر کاربران اینترنتی خارج هست .

به همین خاطر بسته نصبی از قبل طراحی شده سایت به میان می آید . که ما برای اینکه شما دوستان درگیر طراحی های پیچیده و خسته کننده سایت های وردپرسی نشوید، این کار را خودمان انجام داده ایم .

تا شما دوستان بعد از نصب بسته نصبی دمویی را که در معرفی محصول مشاهده کرده اید را عیناً دریافت کنید .

می توانید برای تهیه پکیج آماده سایت فروش فایل بر روی لینک زیر کلیک کنید

پکیج سایت آماده فروش فایل های دانلودی

و حالا بعد از نصب دموی طراحی شده دیگر کار تمام است و فقط شما بایستی با کمی تنظیمات ساده و قرار دادن محصولات خود می توانید فروش خود را آغاز کنید.

ما در این نوشته تصمیم گرفتیم تا برای رفع هر گونه دردسر و مشکل در نصب بسته نصبی قالب های وردپرسی آموزش نصب را بصورت کاملاً تصویری و جزء به جزء خدمت شما دوستان ارائه کنیم .

تا به راحتی و آسانی هرچه تمامتر بتوانید بسته نصبی خود را نصب و فعالسازی کنید .

برای نصب بسته نصبی سایت های آماده ، شما بایستی بعد از اینکه بسته نصبی را از سایت ما دانلود کردید وارد هاست خودتان بشید ( ما در اینجا آموزش بر روی هاست سی پنل انجام داده ایم ). و سپس بر روی file manager کلیک کنید. مانند تصویر زیر

بسته نصبی سایتهای آماده
بسته نصبی سایتهای آماده

 

و سپس بسته نصبی دریافتی از سایت وی پی سبز را در هاست خودتان آپلود کنید . سپس بایستی فایل بسته نصبی را که آپلود کردید را از حالت فشرده خارج کرده ( با راست کلیک بر روی فایل زیپ و کلیک بر روی گزینه extract )و سپس بر روی پوشه بسته نصبی دابل کلیک کرده تا فایل های داخل آنها قابل مشاهده شوند .

سپس فایلها را انتخاب کرذه و سر انجام با کلیک بر روی گزینه move فایلها را به داخل ریشه هاست خودتان یعنی  public_html منتقل کنید . ممکن است در هنگام move کردن فایلها آدرس شما بعنوان مثال به شکل زیر باشد مانند:

public_html/demo که پوشه demo و بک اسلش را پاک کنید و فقط داخل  public_html

منتقل کنید. بعد از این کار شما دو نوع فایل خواهید داشت یکی فایل اصلی و دیگری فایل   installer.php

مانند تصویر زیر :

بسته نصبی سایتهای آماده
بسته نصبی سایتهای آماده

همچنین قبل از شروع نصب بایستی یک دیتابیس و یوزر دیتابیس هم بسازیم . پس مطابق تصویر زیر بر روی گزینه mysqel database کلیک می کنیم .

بسته نصبی سایتهای آماده
بسته نصبی سایتهای آماده

بعد از کلیک بر روی این گزینه وارد قسمت ایجاد دیتابیس می شویم و یک نام برای دیتابیس خودمان انتخاب می کنیم .

بسته نصبی سایتهای آماده
بسته نصبی سایتهای آماده

سپس بر روی create Database کلیک می کنیم . با این کار یک دیتابیس برای ما ایجاد می شود .

بسته نصبی سایتهای آماده
بسته نصبی سایتهای آماده

حالا نوبت ساخت یوزر دیتابیس می رسد که مطابق تصویر زیر یک یوزر دیتابیس ایجاد می کنیم :

 

بعد از اینکه دیتابیس و یوزر دیتابیس رو ساختیم حالا نوبت هماهنگ سازی و اضافه کردن  دیتابیس به یوزر دیتابیس می رسد که مطابق تصویر زیر انجام می گردد.

حالا طبق تصویر فوق بر روی گزینه Add کلیک می کنیم . با کلیک بر روی این گزینه وارد بخش بعدی می شویم که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید .

طبق تصویر فوق با کلیک بر روی گزینه ALL PRIVILLAGES تمامی گزینه ها رو تیک دار می کنیم تا همگی انتخاب شوند . سپس بر روی Make Changes کلیک می کنیم .

با این کار اتصال دیتابیس با یوزر دیتابیس برقرار شده و می توانیم از آنها در مراحل بعدی نصب استفاده کنیم .

بعد از انجام این کار ابتدا بایستی در قسمت بالای مرورگر آدرس نصب بسته نصبی را به شکل زیر بنویسیم :

mysite.com/installer.php

در قسمت mysite نام دامنه خود را نوشته که با .com یا .ir شروع می شه و سپس بعد از اسلش installer.php را می نویسیم و بعد از آن کلید اینتر را می زنیم . اگر تمام مراحل آپلود فایل بدرستی انجام گرفته باشد شما بایستی وارد مرحله بعد طبق تصویر زیر شوید :

با تیک دار کردن مربع بر روی گزینه next کلیک می کنیم. و سپس وارد مرحله بعد می شویم مطابق تصویر زیر :

Database : در این قسمت دیتابیسی که ساخته بودیم رو وارد می کنیم .

User : همچنین نام یوزر دیتابیس رو در این کادر وارد می کنیم .

Password : رمز عبوری که در مرحله ساخت یوزر دیتابیس وارد کرده بودیم را اینجا وارد می کنیم

مطالعه این مطلب را از دست ندهید : آموزش نصب افزونه ها و قالب های وردپرسی

سپس وارد مرحله بعد می شویم . مانند تصویر زیر :

در مرحله سوم در قسمت  options  بر روی تب دوم یعنی Admin Account کلیک می کنیم . همانطور که در تصویر فوق مشاهده می فرمایید ، ما بایستی برای سایت خود نام کاربری و رمز عبور تعین کنیم . پس در قسمت Username نام کاربری و در قسمت Password رمز عبور مورد نظر خود را وارد می کنیم و در نهایت وارد مرحله چهارم می شویم . مانند تصویر زیر:

سپس طبق تصویر فوق بر روی Admin Login کلیک می کنیم . بعد از کلیک بر روی این گزینه وارد قسمت حساب کاربری وردپرس می شویم مانند تصویر زیر :

سپس بعد از وارد کردن نام کاربری و پسوردی که در قسمت Admin account وارد کرده بودیم وارد قسمت پیشخوان وردپرس می شویم .

ابتدا در قسمت افزونه ها و سپس بر روی افزونه های نصب شده کلیک می کنیم . مشاهده خواهیم کرد که تمامی افزونه های بکار رفته در سایت در این قسمت لیست شده اند و حالا می توانیم از دموی بسته نصبی در قالب سایت آماده استفاده کرده و محصولات خود را در آن قرار دهیم .

خب دوستان امیدوارم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشه . خوشحال می شویم تا با نظرات ارزشمند خود ما را در ارائه آموزشهای بهتر در زمینه وردپرس یاری فرمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.