13روش اصولی و کاملا رایگان برای افزایش بازدید سایت

13 روش اصولی و کاملاً رایگان برای افزایش بازدید سایت

13روش اصولی و کاملارایگان برای افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت یکی از کارهای مهم و ضروری هر مدیر وبسایتی هست تا به کمک آن بتواند در تهایت بازدیدکنندگان را به کاربران همیشگی و سپس به خریداران سایت تبدیل نماید .

بدون افزایش بازدید به هیچ وجه نمی توان در افزایش فروش موفق شد به همین دلیل در این  مقاله ما به13 روش اصولی و کاملا ًکاربردی که خودمان هم از آنها بهره بردیم رو خدمتتان تقدیم می کنیم .

تا به کمک این روشهای بسیار ایده آل و کاملا ًرایگان بتوانید در افزایش بازدید سایت خود موفق شوید .

و اما روشهای افزایش بازدید سایت :

1نوشتن مقالات پربازدید

یکی از روشهای اصولی افزایش بازدیدکنندگان وبسایت در واقع نوشتن مقالات پربازدید هست . شاید شما که الان این  مقاله را مطالعه می فرمایید نزد خودتان فکر کنید که چطور می توانم متوجه شوم که کدامیک از مقالات برای کاربران سایت پربازدید هست ؟ و یا اینکه کاربران اینترنتی به چه مقالاتی بیشتر توجه می کنند و سئوالاتی از این قبیل .

چاره کار بسیار ساده است دوست من شما می توانید به کمک ابزارهای مختلفی مثلgoogle trends،google keyword plannerو kw finderمی توانید کلماتی که جستجوی بالایی در سطح وب دارند را پیدا کنید.
ضمنا ًشما می توانید با افزونه
WordPress Keyword Tool Pluginکه یک ابزار کاملا ًحرفه ای هست به راحتی حتی در کمتر از یک دقیقه می توانید کلماتی که در جستجوی وب بیشترین بازدید را دارند را پیدا کنید .
بعد از پیدا کردن کلمات پربازدید در سایت حالا می توانید یک مقاله کاملی در مورد کلمه مورد نظر خود بنویسید و آنرا در سایت خود منتشر کنید .

در ضمن مقاله نوشته شده خود را باید سئو کنید تا بتوانید رتبه خوبی در گوگل بگیرید .

2انتشار ویروسی مقالات

در مرحله دوم هنگامی که مقالات خودتان را تهیه کردید حالا بایستی همان مقالات را به شکل یک کتابpdf الکترونیکی یاتبدیل کنید .

و سپس آنها را در سایتهایی که بازدید زیادی دارند منتشر کنید . بعنوان مثال سایتهایی مثل تک بوک وکتاب سبز که روزانه بازدید بسیار زیادی دارند کتابpdf خود را در آنها منتشر کنید .

با این کار بازدیدهای بسیار زیادی را از این طریق می توانید وارد سایت خود کنید .

3تولید محتوای ویدیویی

در این بخش نوبت به انتشار فایل های ویدیویی می رسد می توانید محتوای تولید شده خودتان را با استفاده از پاورپوینت به شکل یک فایل ویدیویی تبدیل کنید و سپس آنها را منتشر کنید .

مطالعه این مقاله را از دست ندهید : ۱۰روش فوق العاده عالی در افزایش فروش محصولات

کجا منتشر کنم ؟

فایلهای ویدیویی آماده شده خودتان را درسرویس اشتراک ویدیو مثلاً  آپارات ،یوتیوب،  دالفک،نماشا، تماشا، میهن ویدیوو….. آپلود و منتشر کنید توجه کنید حتما ًدر بخش توضیحات ویدیو لینک سایت خودتان را در آن قرار دهید.

کاربران  این سایتها با توجه به بازدید بالای روزانه می توانند ترافیک فراوانی را از نظر میزان بازدید به سایت شما روانه کنند .

4برگزاری و انتشار وبینار آفلاین

می توانید محتواهایی که در سایت خودتان منتشر می کنید همان را بصورت فایل ویدیویی و به مدت یک ساعت تولید کنید و آن را در سایتهایی مثل سایت ایوند منتشر کنید .

این سایت بدلیل ترافیک بالایی که دارد سبب می گردد تا بازدیدکنندگان زیادی رابه سمت سایت شما هدایت کند . برای این کار حتما ًبایستی نام سایت خودتان را در ویدویی که منتشر می کنید وارد کنید .

5انتشار فایلهای صوتی

محتوایی که تولید کردید بعد از اینکه چند بار آن را ویرایش کردید.حالا همان محتوا را بصورت صوتی تهیه کنید .

برای این کار می توانید از گوشی موبایل خود استفاده کنید و محتوای خودتان را بصورت صوتی ذخیره کنید .

بعد از اینکه محتوای صوتی خودتان را تهیه کردید. حالا نوبت به انتشار آن می رسدبرای این کار سایتی به نام شنوتو هست که می توانید با استفاده از آن فایل صودتان را منتشر کنید . حتی می توانید فایلهای صوتی خودتان را بفروشید این سایت این قابلیت را برای خود فراهم کرده است.

6همکاری در فروش

مسلماً یکی از راههای افزایش بازدید سایت ایجاد یک سیستم همکاری در فروش در سایتتان هست . تا به کمک آن بتوانید میزان بازدید سایت خودتان را افزایش دهید .

با این کار شما تعیین می کنید که میزان پورسانت همکاران فروش از سایت شما چقدر باشد ؟ این کار سبب می شودتا همکاران فروش شما با تبلیغاتی که برای فروش محصولات شما انجام می دهند میزان بازدید سایت شما را افزایش دهند .

7انتشار مقاله در سایتهای همکار

مسلما ًخیلی از مدیران سایت ها علاقمند هستند تا کاربران درسایت آنها محتوا اضافه نمایند . در واقع این امر یک ارتباط دو طرفه هست.

از طرفی با گذاشتن پست و مطالب در سایت این مدیران باعث انتشار و بازدید بیشتر برای آنها می گردد .

و از طرف دیگر شما با انتشار مقالات خود در این سایتها و درج لینک سایت خود در داخل محتوای خودتان کاربران را از این سایت ها به سایت خودتان هدایت می کنید .

و اینکار سبب می گرددتا میزان بازدید سایت شما افزایش چشمگیری پیدا کند .

از جمله سایتهایی که می توانید در آنها مطالب و مقالات خودتان را منتشر کنید شامل سایت اخبار رسمی و سایت ویرگول هست . که می توانید به رایگان در انتشار مطالب خود از آنها استفاده کنید .

8تبادل لینک

این مورد یکی دیگر از روشهای افزایش بازدید وبسایت تان به شمار می آید . شما لینک دیگر سایتها را در سایت خودتان قرار می دهید و در عوض سایتهای دیگر هم لینک سایت شما را در سایت خودشان وارد می کنند . این کار سبب می گردد تا کاربرانی که به سایتهای آنها سرمی زنند لینک سایت شما را ببینند و از این طریق وارد سایت شما شوند .

9شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین روشهای افزایش بازدید سایت استفاده از شبکه های اجتماعی هست . مدتی هست که بدلیل تحریم ها استفاده از شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک در کشور ما دچار مشکل هست .

اما شبکه های اجتماعی مثل ایسنتاگرام ، واتساپ ، تلگرام و …. که هر روز کاربران زیادی را برای بازدید به خودش اختصاص داده می تواند مکان مناسبی برای تبلیغ سایت شما باشد .

تا بازدیدکنندگان این شبکه های اجتماعی وارد سایت شما شوند . حتماً لینک سایت خودتان را جهت بازدید از سایت خود به همراه محتوای خود در این شبکه ها بگذارید .

10ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشنهم می تواند بازدید سایت شما را بصورت خارق العاده ای افزایش دهد . برای این کار شما دو راه دارید . یا اینکه اگر با برنامه نویسی موبایل آشنایی دارید خودتان یک اپلیکیشن موبایل برای سایت خودتان طراحی کنید .

و یا اینکه در صورتی که با برنامه نویسی آشنایی ندارید. می توانید از سایتهایی مثلappyet برای ساختن اپلیکیشن برای سایت خود بدون کد نویسی استفاده کنید .

11بهینه سازی سایت ( سئو )

بهینه سازی سایت از مهمترینروشهای افزایش بازدید سایت هست . چرا که اکثر ورودی های بازدیدکنندگان به سایت ما از طریق گوگل هست . بههمین خاطر بایستی از طریق سئو مطالب سایتمان را بهینه کنیم تا گوگل بتواند سایت ما را در رتبه های بالاتری قرار دهد .

همانطور که می دانید حدود80درصد از کاربران و بازدیدکنندگان سایت در هنگام جستجوی عنوان و محتوای مورد نظر خودشان از صفحه اول گوگل و آن هم در5 عنوان اول برای جستجو استفاده می کنند . پس هر چقدر سایت ما از نظر موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد . در نتایج جستجو مسلماً در رتبه های بالاتری قرار خواهد گرفت .

12استفاده از خبرنامه

یکی دیگر از روشهای افزایش بازدید سایت  ایجاد خبرنامه ایمیلی در سایتتان هست . که با کمک این روش می توانید بازدیدکنندگان را به سمت سایت خود هدایت کنید .

مزیت دیگر این روش که در واقع مهمترین مزیت آن به شمار می آید دریافت ایمیل هست . که در نهایت با جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان و ایجاد یک کمپین بازاریابی بازدیدکنندگان را به کاربران سایت و در نهایت به خریداران سایت خود تبدیل کنید .

 13آپدیت مقالات قدیمی با اهمیت

سعی کنید مقالات تهیه شده توسط خودتان را هر چند وقت یکبار بصورت منظم بروز رسانی کنید و مطالب و تصاویر جدید به آن اضافه کنید . این کار سبب می شود تا بازدیدکنندگان سایتکه قبلا ًوارد سایت شما شده اند دوباره به سایت شما برگردند .

برای این که متوجه شوید که کدامیک از مطالب سایت شما پربازدید بوده سری بهگوگل وب مسترتولز بزنید و در آنجا کلمات کلیدی که سایت شما بیشترین ترافیک را بدست آورده را مورد بررسی قرار بدید .

مطالب و محتوای مربوط به آن کلمه کلیدی پرترافیک را دوباره مورد بازبینی قرار بدید و مطالب جدید به آن اضافه کنید .

سخن آخر :
تمامی این
13مورد فوق که در بالا آنها را توضیح دادیم هر کدام خود می تواند بیشترین افزایش بازدید سایت را به سمت سایت شما هدایت می کند .
امیدواریم این مقاله هم مورد پسند و استفاده شما واقع شده باشه و با استفاده از این روشها بتوانید میزان بازدید سایت خودتان را چندین برابر افزایش دهید .


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.