افزونه ها و قالب های وردپرسی را چگونه تهیه کنیم ؟

افزونه ها و قالب های وردپرسی

افزونه ها و قالب های وردپرسی

سلام عرض می کنم خدمت تمامی دوستان عزیز سایت وی پی سبز توی این مقاله می خوام در مورد روش تهیه افزونه ها و قالب های وردپرسی با شما صحبت کنم . اینکه چطور ما می تونیم افزونه ها و قالب های وردپرسی را تهیه کنیم ؟ پس اگر هنوز در ابتدای راه هستید و می خواهید بدانید که چطور بایستی امکانات بیشتری رو به سایتمون اضافه کنیم از تون می خوام تا انتهای این مقاله با من همراه باشید .

همانطور که در مقاله های قبلی خدمتتون عرض کردیم شما برای اینکه خیلی راحت و بدون کد نویسی بتوانید یک سایت طراحی کنید و شروع به کسب درآمد کنید بایستی با وردپرس آشنا شوید .

سیستم محتوای مدیریت که یکی زاز طرفدارترین آنها در دنیا وردپرس هست به خودی خود شبیه یک سیستم وبلاگدهی هست و برای اینکه بتونید یک سایت فروشگاهی مانند دیجی کالا ، بامیلو و ….. طراحی کنید تیاز دارید تا افزونه ها و قالب های وردپرسی که در واقع همان امکانات سایت هست به سایتتون اضافه کنید .

ابتدا همانطور که در مقاله های قبلی گفتیم برای طراحی سایت با وردپرس نیازمند یک قالب وردپرسی هستید.

قالب های وردپرسی را از کجا تهیه کنیم ؟

برای تهیه قالب های وردپرسی شما سه راه دارید یا اینکه به سه روش می تونید اونها رو تهیه کنید .

روش اول :  قالب های رایگان

برای تهیه قالب های رایگان شما می توانید به مخزن وردپرس مراجعه کنید برای اینکار شما می تونید از طریق بخش نمایش و سپس پوسته در بخش پیشخوان وردپرسی خودتان وارد بخش قالب های رایگان رایگان می شوید . مانند تصویر زیر

در بخش محبوب قالب هایی که در نزد کاربران وردپرسی محبوبیت خاصی وجود دارد قرارگرفته است . بخش تازه ترین هم قالب هایی که اخیراً و به تازگی در مخزن وردپرس وارد شده قرار دارد . در مورد بخش علاقمندی ها هم قالب هایی که کاربران علاقه بیشتری نسبت به آنها دارند قرار دارد .

این قالب ها همواره در مدت زمان مشخصی توسط توسعه دهندگان قالب های وردپرسی بروز رسانی می گردند. و هیچگونه کدهای مخربی در قالب نداشته و شما به راحتی می توانید آنها را در سایت وردپرسی خودتون نصب کنید .

روش دوم : قالب های پرمیوم یا تجاری

قالب هایی هستند که امکانات زیادی را در خود دارند و برای طراحی سایت های فروشگاهی ، خبری ، شرکتی و …. طراحی شده اند . شما این قالب های وردپرسی را می بایست در وبسایتهای فروش قالب های خارجی مثل فروشگاه کدکنیون ، تم فارست و …. تهیه کنید . و برای خرید آنها پرداخت ها بصورت دلاری بوده و بایستی یک اکانت تجاری داشته باشید و ضمناً بدلیل تحریم کشورمان این شرکتهای تجاری قالب های وردپرسی را در اختیار ما ایرانیان قرار نمی دهند .

به همین دلیل همانطور که در بالا خدمتتون عرض کردم بایستی اکانت تجاری خارجی داشته باشید . و معمولاً این قالب به زبان انگلیسی بوده و چپ چین هستند.

روش سوم : قالب های پرمیوم ارائه شده توسط سایتهای ایرانی  

خیلی از وبسایتهای ایرانی هستند که دردسر تهیه این قالب ها را کم کرده و صاحبان این وبسایتها و مارکت های فروش قالب در داخل کشور این قالب ها را خریداری و سپس فارسی سازی و راستچین کرده و با مبلغ مناسبی در اختیار شما قرار داده اند .

از جمله وبسایتهایی که قالب های وردپرسی می فروشند مثل سایت ابزار وردپرس ، سایت راستچین ، ژاکت و …. هستند که می توانید از این سایتها قالب مورد نظر خودتان را خریداری کنید . در ضمن این وبسایتها آپدیت های قالب را بطور منظم در سایت خودشان قرار می دهند که می توانید بعد از خرید این قالب ها و ورود به پنل کاربری این سایتها آپدیت های جدید را دریافت کنید .

مطالعه این مقاله را از دست ندهید :آموزش نصب افزونه ها و قالب های وردپرسی (جدید۲۰۲۲ )

بعد از اینکه قالب وردپرسی مورد نظر خودتان را تهیه کردید حالا نوبت به استفاده از افزونه ها می رسد در مورد افزونه ها هم همانند قالب ها به سه روش می توانید اونها رو تهیه کنید.

افزونه ها

باز همانند قالب های وردپرسی افزونه های زیادی در مخزن وردپرس وجود دارند که شما به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید . این افزونه ها بطور منظم آپدیت می شوند و شما می توانید در پنل پیشخوان وردپرسی خودتان آنها را بروز رسانی کنید .

برای تهیه این افزونه ها بایستی از بخش پیشخوان وردپرس بخش افزودن وارد شوید به تصویر زیر دقت کنید:

 

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می فرمایید همانند قالب های وردپرسی افزونه های مورد نظر خود را می توانید دانلود نمایید .

روش دوم :  افزونه های پرمیوم یا تجاری

همانند قالب های وردپرسی ، افزونه ها نیز در سایتها و مارکت های معتبر خارجی مثل کدکنیون ، تم فارست و …. وجود دارند که روش تهیه این افزونه ها همانند قالب ها هست که در بالا ذکر گردید .

روش سوم : قالب های پرمیوم ارائه شده توسط سایتهای ایرانی

در این روش همانطور که در بالا در مورد قالب های ارائه شده توسط وب سایتهای ایرانی ذکر گردید می توانید از مارکت ها و وبسایتهای ایرانی معتبر افزونه های مورد نیاز خود را تهیه نمایید .

خب دوستان روش تهیه افزونه ها و قالب های وردپرسی را خدمتتون توضیح دادیم . برای اینکه امکانات مورد نیاز خود را به وبسایت وردپرسی خودتون اضافه کنید نیاز دارید تا از این افزونه ها و قالب های وردپرسی استفاده کنید .

امیدواریم این مقاله هم مورد استفاده شما واقع شده باشد . و با استفاده از آن بتوانید یک وبسایت فروشگاهی بسیار عالی با امکانات حرفه ای برای خود طراحی کنید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.