ایجاد نوشته در وردپرس

نوشته در وردپرس

ایجاد نوشته در وردپرس

دوستان سلام توی این جلسه می خواهم در مورد ایجاد نوشته در وردپرس با شما صحبت کنم اینکه نوشته ها یا پست ها در وردپرس چی هستند و چطور می شه یک نوشته در وردپرس ایجاد کرد ؟

اگر با وردپرس آشنایی ندارید و نمی دانید که چطور می توانید یک نوشته در وردپرس ایجاد کنید پس بیایید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

نوشته ها یا پست ها در وردپرس صفحات اصلی سایت شما را تشکیل می دهند و برخلاف برگه ها ، نوشته ها می تواند هر از چند گاهی آپدیت شوند و مطالب جدیدی به آن اضافه یا کم شوند.

نوشته ها می تواند شامل مقالات رایگان سایتتان ، صفحه مطالب تبلیغات محصولات سایت شما و ….. باشد . پس بایستی در این بخش کاملاً مطالب سایت خود را بصورت خوانا و حرفه ای بنویسید .

شیوه تنظیمات در نوشته ها یا پست ها همانند برگه ها هست با این تفاوت که برگه ها همان صفحات ثابت سایت شما هستند و وقتی یک بار آنها را ایجاد کردید می تواند برای مدتها به همان شکل محتوایی باقی بماند.

برای شروع کار ابتدا از بخش پیشخوان وردپرس بر روی قسمت نوشته ها کلیک می کنیم . با کلیک بر روی این قسمت تصویر زیر نمایان می گردد :

ایجاد نوشته در وردپرس
ایجاد نوشته در وردپرس

سپس برای افزودن نوشته جدید بر روی گزینه افزودن نوشته کلیک می کنیم مانند تصویر زیر :

ایجاد نوشته در وردپرس
ایجاد نوشته در وردپرس

در تصویر فوق برای اضافه کردن عنوان در قسمت افزودن عنوان ، عنوان پست مورد نظر خود را می نویسیم .

در قسمت پایین آن توضیح کامل راجع به عنوان پست خود را قرار می دهیم .

بقیه تنظیمات قسمت نوشته همانند ایجاد برگه ها در وردپرس هست که می توانید از لینک زیر مطالب مربوط به این قسمت را مشاهده بفرمایید :

این مقاله را مشاهده بفرمایید : آموزش ایجاد برگه در وردپرس

همه نوشته ها : با کلیک قسمت تمامی نوشته هایی را که در سایت خود منتشر کرده اید را می توانید مشاهده کرده و یا آنها را ویرایش کنید .

دسته ها : یکی از موارد بسیار مهم در مورد نوشته ها دسته ها هستند که شما می توانید با کلیک بر روی این قسمت نوشته های خود را دسته بندی کنید تصویر زیر را مشاهده کنید :

ایجاد نوشته در وردپرس
ایجاد نوشته در وردپرس

افزودن دسته تازه : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید می توانید در کادر نام ، نام دسته بندی نوشته خود را بنویسید .

نامک : در قسمت نامک ، نام دسته مورد نظر خود را به انگلیسی وارد کنید .

دسته مادر : هنگامی که شما دسته اصلی خود را انتخاب کردید . حالا برای زیر مجموعه این دسته در قسمت دسته مادر دسته اصلی را انتخاب کنید . به یک مثال توجه کنید : بعنوان مثال شما یک دسته با نام لوازم خانگی ایجاد کردید سپس می خواهید در زیر مجموعه لوازم خانگی تلویزیون قرار بدید .

برای این کار ابتدا دسته لوازم خانگی را ایجاد می کنید و سپس در قسمت دسته مادر در قسمت لیست کشویی به همان حالت هیچکدام قرار می دهید و در نهایت اگر توضیحی نیاز بود می توانید در قسمت توضیح وارد می کنید .

در مرحله بعد برای زیر مجموعه دسته لوازم خانگی می خواهید تلویزیون را قرار دهید . برای این کار در قسمت دسته مادر در لیست کشویی لوازم خانگی بعنوان دسته اصلی ر انتخاب می کنید و در نهایت بر روی افزودن دسته تازه کلیک کنید .

در قسمت چپ تمامی دسته هایی که معرفی کردید را مشاهده خواهید کرد. (مانند تصویر زیر)

برچسب ها : برچسب ها می توانند در بازید نوشته های سایت شما توسط کاربران می توانند تأثیر زیادی داشته باشند . کاربران وقتی وارد سایت شما می شوند هنگامی موضوعی مورد علاقه آنها قرار گرفت با کلیک بر روی برچسب ها وارد آن موضوع شوند و مقاله مورد نظر خود را مطالعه نمایند .

در قسمت ایجاد برچسب ها هم همانند دسته ها بایستی در قسمت نام ، عنوان برچسب مورد نظر خود را بنویسید و سپس در قسمت نامک هم همانند دسته ها ، نامک مورد خود را نوشته و در صورت نیاز توضیحی درباره برچسب خود بنویسید و سپس بر روی افزودن برچسب کلیک کنید ، تا برچسب مورد نظر شما ایجاد شود .

در قسمت چپ هم برچسب هایی که ایجاد کردید نشان داده می شود .

خب دوستان این مقاله که در مورد ایجاد نوشته ها در وردپرس هست نیز به پایان رسید . اگر پیشنهادی در مورد مقاله ارائه شده دارید نیز می توانید در فرم زیر برای ما ارسال فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.