چگونه بدون کدنویسی یک قالب وردپرسی را سفارشی سازی کنیم ؟

سفارشی سازی قالب بدون کد نویسی

سفارشی سازی قالب بدون کد نویسی

سلام دوستان توی این مقاله می خوام در مورد سفارشی سازی قالب بدون کد نویسی با شما صحبت کنم و اینکه چطور می تونیم خیلی راحت این کار را انجام دهیم ؟

در گذشته شما برای اینکه یک قالب وردپرسی را به دلخواه خود کاملاً شخصی سازی کنید مجبور بودید حتماً کد نویسی یاد بگیرید .

اما حالا شما می توانید بدون اینکه حتی یک خط کد نویسی کنید یک قالب وردپرسی را از صفر تا صد بدلخواه خودتان سفارشی سازی کرده و یک سایت آماده داشته باشید.

می پرسید چطور ؟

بیایید تا انتهای این مقاله با من همراه باشید تا به شما بگویم خیلی راحت بتوانید یک سایت بدون کد نویسی طراحی کنید :

امروزه افزونه های مختلفی در مارکت های وردپرسی با عنوان صفحه ساز به فروش می رسد . اما تا چند وقت اخیر افزونه ای به بازار وردپرس وارد شده با عنوان افزونه المنتور که بدلیل مزایای زیر از بقیه رقبای خود پیشی گرفته است .

و اما مزایای افزونه صفحه ساز المنتور :

  • در حین کار با این افزونه شما می توانید کلیه تغییراتی را که انجام داده اید را بصورت زنده و لایو داخل سایتتون مشاهده کنید .
  • کد نویسی این افزونه نسبت به رقبای خود مانند صفحه ساز WPBakery (ویژوال کامپوزرسابق) ، صفحه ساز دیوی بیلدر ، صفحه ساز Beaver و…. کاملاً بهینه شده و سرعت سایت وردپرسی شما رو کاهش نمی دهد.
  • کار با این افزونه بسیار راحت بوده و کافیست با کمی تمرین و ممارست می توانید به راحتی با آن کار کنید.

برای شروع کار شما بایستی افزونه المنتور پرو را در سایت خود نصب کنید. برای تهیه افزونه بصورت اورجینال می توانید از سایتهای فروش قالب و افزونه های وردپرسی مانند سایت ژاکت ، سایت ابزار وردپرس و سایت راستچین با مبلغ مناسبی تهیه کنید .

اگر با روش نصب افزونه ها و قالب های وردپرسی آشنایی ندارید می توانید آموزش جامع نصب افزونه ها و قالب های وردپرسی را از لینک زیر مشاهده بفرمایید .

مطالعه این مقاله را از دست ندهید : آموزش جامع و تصویری نصب افزونه ها و قالب های وردپرسی

البته برای شروع کار شما بایستی افزونه المنتور را که در بخش مخزن افزونه های وردپرسی بصورت رایگان هست را نصب نمایید .

بعد از نصب هر دو نسخه افزونه ( افزونه رایگان المنتور و افزونه المنتور پرو ) حالا بایستی در بخش پیشخوان وردپرس وارد افزونه المنتور شوید و طراحی خودتان را آغاز کنید . مانند تصویر زیر :

 

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می فرمایید شما می توانید با کشیدن و رها کردن هر کدام از المانهای سمت راست افزونه به قسمت وسط صفحه طراحی خودتان را انجام دهید .

البته در آینده دوره کامل آموزش کار با این افزونه را خدمتتان تقدیم خواهیم کرد . فقط در این مقاله خواستیم که شما را با افزونه المنتور آشنا کنیم و شما بتوانید بدون نوشتن حتی یک خط کد قالب وردپرسی خودتان را بدلخواه سفارشی سازی کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.