5گام برای ایجاد صفحه درباره ما تأثیر گذار در سایت (جدید 2022 )

درباره ما

ایجاد صفحه درباره ما

سلام دوست عزیز ، تو این مقاله می خوام در مورد5گام اساسی برای نوشتن صحیح صفحه درباره ما با شما صحبت کنم .

شاید با خودتان فکر کنید که این صفحه چه تاثیری می تونه در سایت من داشته باشه ؟ یا اینکه بازدیدکننده های من هرگز به این صفحه سر نمی زنند.

اما تو این مقاله می خوام به شما بگم که این طور نیست . هر بازدیدکننده ای وقتی که سایت شما را برای اولین بار در مرورگر خود باز می کند بعد از یک بازدید اجمالی از سایت شما اولین چیزی که به ذهن او می رسد این که چطور می تونه با شما ارتباط بر قرار کنه؟

و اگهیک صفحه درباره ما بسیار عالی و تأثیر گذار در سایت خود نداشته باشید ممکن است بعد از چند لحظه بازدید دیگر به سایت شما باز نگرده.

به همین خاطر می خوام توی این مقاله به 5گام اساسی و مهم در این زمینه اشاره کنم که با دانستن او و پیاده سازی موارد بیان شده می تونه تاثیر بسیار زیادی در افزایش بازدید سایتتون داشته باشه .

پس بریم تا این5گام اساسی رو با هم یاد بگیریم :

گام اول :ایجاد یک ارتباط صمیمانه با مخاطبین

حتما ًمی دونید که بدون ارتباط و تعامل نزدیک با کاربران و بازدیدکنندگان سایت نمی تونید بازدیدکنندگانزیادی داشته باشید . پس اولین گام این هست که بتونید یک ارتباط قوی با کاربران سایت خود داشت باشید .

به همین خاطر بایستی در صفحه درباره ما یک داستان مختصر درباره فعالیت شرکت خود بنویسیم. و توی اون مطلب حتما ًمواردی که می تونیم مشکل کاربران رو توی سایتمون حل کنیم  رو مطرح کنیم .

البته باید توجه داشته باشیم نبایستی مطالبی رو که هیچ ربطی به سایتمون نداره رو فقط به جهت پر کردن این صفحه از سایت بنویسیم .

در ضمن حتما ًنباید صفحه درباره ما فقط بصورت مطالب نوشته شده باشه و حتی می تونه یک فیلم کوتاه دو الی سه دقیقه ای از فعالیت هامون و همچنین برند سایت و اینکه چطور می تونیم مشکلات کاربران رو حل کنیم رو تهیه کنیم .

برای این کار شما می تونید از یک موبایل برای فیلم برداری از خودتون استفاده کنید . مطمئنا ًبهترین راه تأثیرگذاری کاربران و افزایش سایت تعامل و ارتباط قوی با بازدیدکنندگان و کاربران سایتتون خواهد بود .


گام دوم : فقط به کاربرا در موردکسب و کارمون حرف نزنیم

همانطور که در گام اول ذکر شدبرای ایجاد تعامل و اینکه کاربرا دوباره میل و رغبت این رو داشته باشن که بعد از اولین بازدید دوباره به سایت ما بازگردند می بایستی راههای مختلف حل مشکلشون رو با اونها درمیان بگذاریم .

و روشهای مختلف ارتباطی رو حتما در فایل ویدیویی یا متنی که توی این صفحه قرار می دیم رو بیان کنیم . تا کاربرها به راحتی بتونن با ما درارتباط باشن .

پس اگه نتونیم این کار رو انجام بدیم مسلما ًدیگه کاربرها رغبتی برای بازدید دوباره سایت ما پیدا نمی کنند .

خب روشهای ارتباطی که می تونیمتو این قسمت قرار بدیم عبارتند از:

آدرس ایمیل
آدرس
کانال تلگرام و اینستاگرام
آدرس
شماره تماس و فکس شرکت
آ
درس شرکت
شماره موبایل

مطالعه این مقاله را از دست ندهید :آموزش نصب افزونه ها و قالب های وردپرسی (جدید۲۰۲۲ )


گام سوم : استفاده از کلماتتأثیر گذار در صفحه درباره ما

در هنگام نوشتن مطالب درباره ما بایستی از کلماتی استفاده کنید که انگیزه و میل و رغبت بازدیدکنندگان این صفحه سایت رو افزایش بده و کلماتی که بارعاطفی بالایی رو میتونه داشته باشه استفاده کنید .
در برخی از سایتها مشاهده می شه که مطالب صفحه درباره ما رو از یک سایت دیگه کپی می کنند و اون رو به همون شکل توی سایت خودشون قرار می دن و باید بدونیم که این بدترین شکل محتوانویسی توی صفحه درباره ما هستش .

ضمنا ًاز کلمات محاوره ایتوی مطالب خودتون استفاده کنید . مطالب رو طوری بیان کنید که کاربر این احساس رو داشته باشه که داره حضوری با شما ارتباط برقرار می کنه . و این مورد خیلی می تونه در افزایش بازدید سایتتون داشته باشه .

گام چهارم : محتوای صفحه درباره ما باید مختصر و کوتاه باشه

لازم نیست مطالب بسیار طولانی و خسته کننده بنویسیم . می تونیم مطالبون رو حداکثر در500  کلمه متن و یا دو دقیقه فیلم تهیه کنیم . و بین مطالبمون حتماً فاصله را رعایت کنیم . سعی کنیم از فونتهای مثل یکان، وزیر و یا ایرانسنس ( که بصورت تجاری هست و بایستی از سایت اصلی خریداری بشه ) در کل قالب خصوصا ًدر صفحه درباره ما استفاده کنیم . تا جذابیت خاصی رو به نوشته مون بده.

گام پنجم :قراردادن اکشن پوینت در صفحه درباره ما

بعضی از صاحبان سایتها فقط به این شکل می نویسند که ما یک شرکتی داریم که مثلاً فلان کار رو انجاممی دیم و غیره این مورد خوب هست اما شرط لازم و کافی نیست .

فرض کنید شما یک بازدیدکننده سایت وقتی که وارد سایت خودتون و اون هم تو قسمت درباره ما می شوید از خودتون سئوال می کنید که خوب من چه امکاناتی رو و یا چه چیزی رو از این صفحه گیرم اومد ؟ و سعی کنید به سئوالاتی که تو ذهنتون میاد پاسخ بدید .

شما بایستی علاوه بر معرفی شرکت و فعالیت های خودتون توی صفحه درباره ما بایستی کاربراتون رو تشویق به خرید و تهیه کالاها و محصولات سایتتون بکنید و این بهترین کاری هست تا بتونید کاربران و بازدیدکنندگان سایتتون مشتری محصولات شما بشن .

با استفاده از این روش ها می تونید صفحه درباره ما وبسایتتون رو طوری بنویسید که کارایی کافی رو داشته باشه .

 خب دوستان امیدوارم این مقاله هم مورد پسند شما واقع شده باشه تا بتونید با استفاده از صفحه درباره ما مشتریان سایتتون رو افزایش بدید . خوشحال می شیم اگه نظر خودتون رو راجع به این مقاله برای ما بنویسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.